Datu apstrāde portālā ESparveselību.lv

Lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību, portālā ESparveselību.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs apliecināt, ka esat informēts par to un piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne (angļu val. “cookies”)?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu ierīcē, kad atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes var atcerēties jūsu iestatījumus vai uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. 

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, var iegūt vietnē www.aboutcookies.org.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

  • Sīkdatnes, kas glabā anonīmus datus par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem un vietnes lietojuma paradumiem (piemēram, nākamreiz, kad apmeklēsiet portālu, pārlūkprogramma atcerēsies iepriekš izvēlēto valodu vai to, ka jau esat informēts un piekrītat sīkdatņu izmantošanai).
  • Google Inc izveidotās programmas Google Analytics veidotās sīkdatnes. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. 

Nosaukums

Piegādātājs

Pielietojums

Uzglabāšanas termiņš

_ga

Google Analytics

Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā apmeklētājs izmanto vietni

2 gadi

_gid

Google Analytics

Lai saglabātu unikālu lietotāja sesijas identifikatoru

24 stundas

_gat

Google Analytics

Lai ierobežotu pieprasījumu plūsmu uz Google Analytics serveriem augsta trafika vietnēs

1 minūte

 

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. To iespējams izdarīt ar visām sīkdatnēm, kas ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana ierīcē. Taču tādā gadījumā jums, iespējams, manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Ja vēlaties, lai mēs neiegūtu informāciju par jūsu aktivitātēm mūsu tīmekļa vietnē, aktivizējiet Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku.