Tiešsaistes video konsultācija Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām

9. septembrī plkst. 15:30 notiks tiešsaistes video konsultācija Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām ar iespēja gūt atbildes uz aktuāliem veselības veicināšanas un slimību profilakses jautājumiem.

Tiešsaistes konsultācijā uz jautājumiem atbildēs Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadošā pētniece Anda Ķivīte–Urtāne un Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras Studiju programmas vadītāja Lauma Spriņģe.

Konsultācija tiek organizēta pēc 27. un 28. augustā notikušā divu dienu semināra Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām “Vesela Latvija”. Semināra mērķis bija stiprināt Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla dalību pašvaldību lomu un kompetenci veselības veicināšanas un slimību profilakses jomā.

Tiešsaistes video konsultācijā ir aicināti piedalīties gan tie koordinatori un atbildīgās amatpersonas, kuri piedalījās seminārā, gan tie, kuri dažādu iemeslu pēc netika uz semināru. Konsultācijas laikā speciālisti atbildēs uz iepriekš iesūtītajiem semināra dalībnieku jautājumiem, kā arī sniegs priekšlikumus citām konkrētām aktivitātēm seminārā iegūto zināšanu un prasmju ilgtspējas nodrošināšanai. Šajā laikā dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus. 

 

Tiešsaistes konsultācija  tiek organizēta Veselības ministrijas īstenotā ESF projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" ietvaros (ESF identifikācijas Nr.9.2.4.1./16/I/001).